Skoči na glavno vsebino

V torek, 5. decembra,  je na naši šoli potekalo druženje dijakov 4. d-oddelka z učenci 3. c-razreda Osnovne šole Brežice. Dijaki so pripravili in ob pomoči mentoric izvedli štiri delavnice.

Pri športni delavnici so se najprej razgibali, se pomerili v zanimivih igrah in na koncu vsi postali zmagovalci. Pri kemijski delavnici so eksperimentirali s številnimi poskusi in z laboratorijsko opremo je učna ura postala zanimiva. Sledila je matematična delavnica, kjer so izdelovali geometrijska telesa, rezali, gubali in lepili ter jih na koncu še umetniško »okrasili«. V ustvarjalni delavnici so izdelovali angelčke, ker je bil ravno čas miklavževanja.

Za zaključek poučnega in zabavnega dne so teknili domači piškoti ob izmenjavi drobnih pozornosti, praznični glasbi, lepih misli in želja.

zapisala: Ema Maček, razredničarka 4. d-oddelka

 

Dostopnost