Skoči na glavno vsebino

Gimnazija Brežice v četrtek, 22. marca 2018 ter v petek, 23. 3. 2018, ponovno široko odpira vrata devetošolcem, ki želijo začutiti delovanje šole in prisostvovati rednemu pouku skupaj z dijaki prvega letnika.

Devetošolce vabimo, da se udeležijo pouka v terminih, ki so navedeni v spletni prijavnici, ki bo odprta do 11. ure v torek, 20. 3. 2018, na spletni povezavi

http://url.sio.si/nagib .

Vsak devetošolec lahko izbere enega od terminov, ki so navedeni v spletni prijavnici. Zborno mesto za devetošolce bo na začetku vsakega termina v prvem nadstropju gimnazije, v šolski avli pred šolsko knjižnico.

 

Devetošolci, veselimo se vašega obiska in vas prijazno pozdravljamo

 

Šolska psihologinja                                                                                          Ravnatelj

Dr. Gordana Rostohar                                                                                      Uroš Škof

Dostopnost