Skoči na glavno vsebino

29. maja se pričnejo pisni izpiti spomladanskega roka splošne mature in trajajo do vključno 14. junija 2018.

Začetek pisnih izpitov je vsak dan točno ob 9. uri! Kandidati se zberete najmanj 15 minut prej. S seboj vedno prinesite dokument s sliko in dovoljene pripomočke pri posameznem predmetu. Mobiteli, ročne ure, druge elektronske naprave in pomožni listki v izpitnem prostoru niso dovoljeni. Odložite jih v garderobi. Posedovanje in uporaba velja za hujšo kršitev pravil, kandidatu se izreče prekinitev reševanja izpitne pole.

Urnik pisnih izpitov na spomladanskem roku splošne mature najdete v maturitetnem koledarju. Prostor in sedežni red posameznega izpita sta objavljena na dan izpita na dijaškem vhodu.

Ustni izpiti bodo potekali od 13. do 22. junija 2018. Natančni ustni razporedi (datum, ura, izpraševalec in učilnica) so objavljeni na šolski oglasni deski za maturo.

Želimo vam veliko uspeha na maturi!

Dostopnost