Spoštovani dijaki, dijakinje ter učiteljski zbor!

Jutri, v petek, 6.12.2019 na šolo ponovno prihaja častni gost – Sveti Miklavž, ki vam bo med glavnim odmorom skuhal čaj in poskrbel, da se boste z veseljem družili ob gimnazijskem novoletnem drevescu. Kot vsako leto, bo s seboj gotovo pripeljal tudi parkeljna, ki bosta s šibami in verigami poskrbela za ˝poredne˝. Ker ne želimo nevščenosti, predlagam o, da se vsi vedete kar se da vzorno, tako kot znate.

Na gimnaziji bodo cel dan potekale tudi predstavitvene delavnice za osnovnošolce, s katerimi se boste lahko vsi družili v jedilnici, med glavnim odmorom. Da pa bo vzdušje res praznično, vsako oddelčno skupnost naprošamo, da prispeva vsaj pladenj piškotov, ki ga v petek zjutraj odložite kar v jedilnici.

Ker smo ekološki, ne pozabite prinesti vsak svojo skodelice za čaj!

Prijeten začetek prazničnega meseca in veliko dobrega, tako ali drugače!

Dijaška skupnost z mentorico