Skoči na glavno vsebino

December je eden najlepših mesecev in čas, ki je namenjen, da ga preživimo s svojimi najbližjimi in se skupaj veselimo prazničnih dni. Je pa tudi čas, ko imamo gimnazijci najbolj polne roke dela.

Da bi skupaj proslavili konec šolskih skrbi in obveznosti za to leto in hkrati začetek novega, bo tudi letos v ponedeljek, 23. 12. 2019, ob 18. uri potekal v naši telovadnici tradicionalni Unescov ples.

Tokrat nam bo program popestrila tudi živa glasba. Nastopil bo naš šolski bend in nam postregel z dobro poznano plesno glasbo, ob kateri se bomo še lažje zavrteli. Kot vsako leto so dobrodošli tudi prostovoljni prispevki, ki jih bomo namenili v dobrodelne namene. Naprošamo tudi dijake, da vsaka oddelčna skupnost prinese 2-3 pladnje piškotov, ki jih prinesete v ponedeljek do glavnega odmora v kabinet ŠVZ. Športno dvorano začenjamo pripravljati v petek zjutraj – vsi razredi, ki imate takrat športno pomagate pri pripravi, za okrasitev pa poskrbijo izbrani dijaki iz 3. c in 2. a oddelka.

Kratka 30-minutna generalka bo potekala v ponedeljek po novoletni prireditvi.

Vsi lepo vabljeni!

Mentorica Unesco šole: Zdenka Senica Grubič, prof. Ravnatelj: Uroš Škof, prof.
Mentorica DS: Nika Ogorevc, prof.
Predsednik DS: Maksi Bogovič

 

Dostopnost