Skoči na glavno vsebino

Organizacija zbiranja prijav kandidatov k splošni maturi ter k posameznim izpitom mature teče po ustaljenih poteh oddaje prijav, ki so veljale tekom šolskega leta, in še vedno veljajo. Zaradi omejitev širjenja korona virusa se priporoča, da kandidati pošiljajo in šole sprejemajo prijave na šolo predvsem po elektronski pošti. Datum prijave za splošno maturo ter za posamezne izpite mature, 31. 3. 2020 ostaja NESPREMENJEN.

31. 3. 2020 je rok za:
– prijavo k splošni maturi
– prijavo k posameznemu izpitu splošne mature
– zadnji rok za oddajo vloge za uveljavljanje pravic KPP

ZUNANJI KANDIDATI: prijavite se s pisno prijavnico (glej zavihek OBRAZCI – PRIJAVNICE), ki jo pošljete po navadni pošti na naslov: Gimnazija Brežice, Trg izgnancev 14, 8250 Brežice. Ob prijavi priložite vsa zahtevana dokazila in fotokopijo plačila stroškov DIC v kolikor nimate statusa dijaka. Zunanji kandidati se lahko prijavite k maturi tudi preko e-prijave. Prijavo ustrezno izpolnite in z vsemi prilogami skenirano pošljete na maturagimbrezice@gmail.com.
REDNI DIJAKI GIMNAZIJE BREŽICE: prijavite se v eAsistentu s svojim uporabniškim imenom in geslom ter oddate prijavo.

Spremljajte redno obvestila na spletu glede rokov SPLOŠNE MATURE 2020.

Tajnik ŠMK:
Sandi Rašović

Dostopnost