Skoči na glavno vsebino

Dragi dijaki, spoštovani starši/skrbniki, s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport smo prejeli navodila in razlago prostovoljnega samotestiranja. V skrbi za lastno zdravje in za vzpostavitev varnega šolskega okolja za vse udeležence, vabimo dijake in dijakinje, da se enkrat tedensko samotestirate s hitrimi testi, ki jih boste prejeli v šoli. Najprej preberite Navodila za samotestiranje v 6 korakih. Ministrstvo za zdravje je pripravilo tudi protokol samotestiranja in izjavo o soglasju, ki jo podpisano prinesite v šolo ali skenirano pošljite razrednikom.

Predlagamo, da si najprej pogledate videogradivo o samotestiranju.

Dokumenti:

Dodatne informacije dobite na tel. št. Ministrstva za zdravje RS, 01 478 68 48, vsak delavnik med 8.30 in 15.30.

Dostopnost