Skoči na glavno vsebino

PROJEKTNI DAN 1. C ODDELKA

Svetovni dan za odpravo nasilja and ženskami

V ponedeljek, 29.11.2021 je naš razred obeležil Svetovni dan za odpravo nasilja nad ženskami. Celoten dan smo namenili izobraževanju o tej temi. Ogledali smo si film, imeli okroglo mizo, likovno ustvarjali, razmišljali o tej problematiki ter imeli gostjo iz zavoda EMMA in gosta karateista sensei. Potem smo zapisali svoja mišljenja in jih delili z drugimi. Naš dan je bil pester, o nasilju smo mnogo izvedeli, še več pa smo se naučili.

                                                                       Nina Blatnik, 1. C

Več o našem projektnem dnevu si lahko preberete in pogledate na spletni strani, na kateri smo vse skupaj opisali:

https://sites.google.com/view/projektni-dan-1-c/domov

Dostopnost