Skoči na glavno vsebino

Ponedeljek, 7. 3. 2022, je bil na šoli dan, ko so svoje znanje še dodatno izkazali dijaki, ki se navdušujejo nad kemijo.

Letošnjega šolskega tekmovanja iz znanja kemije se je udeležilo 34 dijakov, kar 19 jih je prejelo bronasto Preglovo plaketo. To so: Neja Lesinšek, Matevž Maček, Nina Bobnič, Tinkara Robek, Vesna Poznič, Zala Kek, Martin Zeme, Tjaša Mavsar, Liza Senica, Ajda Ferlin, Valentina Žveglič, Matej Mlakar, David Omerzel, Neža Ganc, Lana Simončič, Bor Gelb, Marino Radić, Maja Božičnik, Jana Jene.

Pet najboljših tekmovalcev se je udeležilo državnega tekmovanja, ki je potekalo 7. maja 2022 v Ljubljani. Kljub zelo zahtevnim nalogam so štirje dijaki naše šole prejeli srebrno Preglovo plaketo: Bor Gelb, Neža Ganc, Tjaša Mavsar in Matevž Maček.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke.

Dostopnost