Skoči na glavno vsebino

V Gallusovi dvorani Cankarjevega doma je v soboto, 16. decembra, potekal največji mladinski zborovski dogodek JSKD, Potujoča muzika 2023. V počastitev Svetovnega dne zborovske glasbe se je v skupnih pesmih združilo kar 450 dijakov in dijakinj iz 12 pevskih zborov iz vse Slovenije.

Pevci so se s svojimi zborovodji na dogodek intenzivno pripravljali od septembra. Na dogodku je nastopil tudi naš mešani mladinski pevski zbor, ki deluje pod vodstvom Dejana Jerončiča in Simone Rožman Strnad.

Našim pevcem in zborovodjema, iskreno čestitamo za čudovit nastop in sodelovanje na tako pomembnem dogodku!

Najbolj so nas dotaknili srečni obrazi pevcev po zaključku koncerta, ko smo jih srečevali po hodnikih Cankarjevega doma. Največja nagrada je bilo doživetje Gallusove dvorane in da so uživali v petju.
Dostopnost