Skoči na glavno vsebino

Kreativno ustvarjanje oglasov pri predmetu Podjetništvo v 4. e oddelku ekonomske gimnazije se je razvilo v sodelovanje s podjetjem Terme Paradiso Dobova, ki je opazilo in nagradilo mlade talente za izvirno spodbujanje lokalnega gospodarstva. Dijaki so s tržnim modelom AIDA in z vključevanjem vseh bistvenih sestavin dobrih oglasov ustvarili vrsto domiselnih tiskanih, radijskih in TV oglasov. Tiskan oglas za Terme Paradiso je izdelala Maja Mlakar, radijski oglas za Terme Paradiso pa podjetniški tim Melanie Omerzu, Maja Mlakar, Taja Vranetič in Katja Deržič. Veseli nas pozornost lokalnega okolja, ki se zaveda dodane vrednosti domačega mladega podjetnega potenciala in je pripravljeno sodelovati s šolo pri navdihovanju mladih za podjetništvo.

Mentorica: Irena Papac, prof.

4. e_maj 2016

Dostopnost