Beseda ravnatelja

Do cilja in osebnega uspeha vas lahko pripelje mnogo različnih poti, kot se mnogo različnih potokov steka v mogočno reko. Vse poti do vaših ciljev vodijo iz vas in – do vas. Kako najti svojo lastno pot do notranjega zadovoljstva? Vprašajte se, kateri potok morate prebresti, da bi zaplavali v mogočni reki znanja in se znašli v morju učenosti …

Vaši cilji in cilji brežiške gimnazije se prepletajo. Skupaj z vami se veselimo uspehov, ki jih dosegate v času šolanja. Pripravljamo  vas na uspešno nadaljevanje izobraževanja. Verjamemo, da ob zaupanju v svoje sposobnosti spoznate, da je znanje vrednota.

Vsem skupaj želimo mnogo prijetnih doživetij, pridobljenega znanja in uresničenih ciljev – v tem šolskem letu in vedno.

Vaš ravnatelj

Uroš Škof