Skoči na glavno vsebino

V torek, 20. 9. 2016, je 2. B oddelek skupaj s profesorico Polono Masnec in razredničarko Teo Habinc obiskal stanovalce Doma upokojencev v Brežicah.

Vsako leto od 16. do 22. septembra Evropa praznuje največji dogodek trajnostne mobilnosti v mestih. V okviru tedna mobilnosti je Občina Brežice v sodelovanju z dijaki Gimnazije Brežice našim starejšim občanom omogočila, da so se počutili mobilne. Oboji so doživeli »Medgeneracijsko mobilnost« v pravem pomenu besede.

Zahvaljujemo se dr. Gordani Rostohar, ga. Barbari Hercigonja Milošević z Občine Brežice in Domu upokojencev Brežice za koordinacijo tega dogodka. Vsi se strinjamo, da bi takšnih priložnosti moralo biti čim več in se že veselimo prihodnjega druženja.

 

Zapisala:

Tea Habinc, prof.

domup21-9-16 domup21-9-16a domup21-9-16b domup21-9-16c

Dostopnost