Skoči na glavno vsebino

V torek in v sredo, 29. in 30. avgusta 2017, bomo izvedli plavalni tečaj za dijake 1. letnika, ki v junijskem roku tečaja niso opravili.

Zbirno mesto je v Termah Čatež (vhod v poletno termalna riviero) ob 8.45. Vstop je skupaj z učiteljem. Plavalni tečaj bo potekal od 9.15 do 12.30.

Program dela: Preverjanje plavanja izpopolnjevanje tehnik plavanja, startni skok, šolski obrat, vzdržljivostno plavanje, teoretične vsebine (nevarnost izčrpanosti v vodi, osnove reševanja in prve pomoči, vedenje in higiena na kopališču).

Plavalni tečaj se izvede v vsakem primeru. V primeru dežja bodite oblečeni v trenirkah, tako da se med odmorom oblečete in malo ogrejete, v primeru lepega vremena je nujna zaščita kože s kremami z visokim zaščitnim faktorjem.

Obvezno je upoštevanje navodil učiteljev. Priporočamo, da imate s seboj malico in vodo.

​Vsi, ki bi želeli ostati na bazenih dlje kot je predviden plavalni tečaj, morate imeti od staršev pisno izjavo.

Aktiv ŠVZ

Dostopnost