Skoči na glavno vsebino

V sredo, 22. novembra 2017, Gimnazija Brežice odpira vrata za vse osnovnošolce (učence 8. in 9. razreda), ki želijo videti in začutiti delovanje šole. Osnovnošolce vabimo, da se udeležijo pouka po lastni izbiri in aktivno sodelujejo pri različnih delavnicah. Učencem ponujamo udeležbo na: geološki delavnici, delavnici Ustvarjamo z Lego Mindstorms, uporaba IKT pri pouku športne vzgoje, kemija – osnova znanstvenih področij in likovna delavnica “AKVAREL EFEKTI”.

Opis poteka dneva odprtih vrat:

  • Udeleženci se zberejo ob 8. uri v šolski razdelilnici hrane.
  • Sledile bodo delavnice (dve šolski uri skupaj za posamezno delavnico).
  • Ob 10. uri imajo udeleženci organizirano malico, ogled šole in druženje z našimi dijaki.
  • Ob 11. uri se bodo izvedle delavnice, ki se bodo zaključile do 12.30.

 

 

 

Dostopnost