Skoči na glavno vsebino

Spoštovane dijakinje in dijaki!

Pred nami je novo šolsko leto in z njim tudi novi izzivi, med katerimi bo tudi ustvarjanje nove gimnazijske gledališke predstave z naslovom “Kok ti men zdej dol visiš”. Vabimo vas na uvodni sestanek, ki bo v torek, 11. 9. 2018, v učilnici slovenščine 2. Vabljeni vsi, ki bi želeli igro soustvarjati: igralci in igralke, scenografi in kostumografi, fotografi, tonski tehniki in mojstri za lučke, skratka vsi, ki bi lahko pripomogli pri nastajanju igre. Zaradi lažje organizacije naprošamo , da vsi zainteresirani dijaki in dijakinje na okrožnico zapišete svoje ime in priimek ter razred (tako novi, kot stari člani gledališkega kluba),  vendar to ni pogoj za udeležbo na sestanku.

 ”Le kaj je predstava, če ne življenje, kateremu izrežemo vse puste trenutke.”

Alfred Hitchcock

 

Gledališki klub Gimnazije Brežice

Mentorica:

Nika Ogorevc, prof.

 

Fotografija: “Designed by vectorpocket / Freepik”
Dostopnost