Skoči na glavno vsebino

Gledališki klub Gimnazije Brežice pripravlja ponovno uprizoritev predstave Prebujena spoznanja, ki jo bomo tokrat izvedli še za krško občinstvo. Včeraj se nam je pri vajah pridružil celo bivši gimnazijski dijak, sedaj vsem poznani igralec in televizijski voditelj Nik Škrlec, ki nam je podal nekaj praktičnih nasvetov in svetoval glede izvedbe, za kar smo mu vsi iskreno hvaležni.

Vabljeni torej vsi, ki vas zanima kaj si o svetu in svoji vlogi v njem mislita pomembnejša akterja slovenskega naroda, Prešeren in Cankar.

S predstavo, ki jo bomo v Kulturnem domu Krško izvedli v petek, 10. 5. 2019, ob 19. uri, bomo zbirali sredstva za udeležbo gimnazijske gledališke skupine na festivalu Vizije v Novi Gorici med 16. in 18. 5. 2019.

Vljudno vabljeni!

Gledališki klub Gimnazije Brežice in mentorica Nika Ogorevc

Dostopnost