Skoči na glavno vsebino

Obveščamo vas, da smo morali Nadgibijado 2019 odpovedati zaradi premajhnega števila prijav. Izvedli jo bomo v naslednjem šolskem letu.


V torek, 14. maja 2019 popoldan, bomo na Gimnaziji Brežice za vse radovedne in ustvarjalne dijake organizirali delavnice iz različnih predmetnih področij.

V sproščenem vzdušju boste lahko poglabljali in širili svoje znanje in imeli priložnosti za razvijanje svoje ustvarjalnosti. Družili se boste z vrstniki, ki razmišljajo podobno kot vi in imajo vam podobne potenciale in interese. V goste dobimo tudi nekaj trboveljskih dijakov in brežiških devetošolcev.

Udeležili se boste lahko delavnic, ki jih boste predhodno izbrali s spletno prijavnico, ki jo najdete na naslovu : https://www.1ka.si/a/218223

Z zanimivimi delavnicami bomo na pričeli ob 15. uri, zaključili pa jih bomo do 18.00 ure.

Prijave bomo sprejemali elektronsko, do 13. ure v petek, 10. maja 2019. Ker je število mest v nekaterih delavnicah omejeno, bomo morda morali pri kateri upoštevati vrstni red prijav, zato pohitite in ne odlašajte do zadnjega trenutka 🙂

Lepo vas pozdravljamo !

Koordinatorica za VIZ z nadarjenimi
Dr. Gordana Rostohar                                                    

Ravnatelj:
Uroš Škof, univ. dipl. geog.

Dostopnost