Skoči na glavno vsebino

Zaradi izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja nalezljive bolezni COVID19, se bo v šoli na podlagi Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Ur. l. RS, št. 25/2020), od 16. 3. 2020 začasno prenehala izvajati vzgojno-izobraževalna dejavnost (prepovedano zbiranje ljudi v šolah). To pomeni, da se vzgojno-izobraževalna dejavnost ne bo izvajala fizično v šoli. Izobraževalnega procesa predvidoma ne bomo prekinili, temveč ga bomo izvajali na daljavo. Prepoved iz tega odloka velja do prenehanja razlogov zanjo, kar ugotovi vlada s sklepom, ki ga objavi v Uradnem listu Republike Slovenije.

Gimnazija Brežice bo v tem času zaprta za dijake, delavce in obiskovalce. Učitelji bodo dijake posameznih oddelkov obveščali preko elektronske pošte ali preko foruma e-učilnic o načinu, vsebinah in terminih dela na daljavo. Elektronski naslovi profesorjev šole

Uradne ure bodo vsak dan od 8.00 do 9.00. V času zaprtja šole obiski Gimnazije Brežice niso možni. Na voljo smo vam po e-pošti gimnazija.brezice@guest.arnes.si in telefonu 07 49 92 350.

Vsa pomembna obvestila bomo sproti objavili na tej spletni strani.

Hvala za strpno in razumno sodelovanje.
Uroš Škof, prof.
ravnatelj

Dostopnost