Skoči na glavno vsebino

Spoštovani, maturanti,
Šolska maturitetna komisija za splošno maturo Gimnazije Brežice (ŠMK SM) je sprejela sklep, da se zadnji rok za izvedbo in oddajo praktičnih delov izpitov splošne mature prestavi na 4. maj 2020. Profesorji bodo dijakom posredovali navodilo o oddaji praktičnih delov izpitov SM. Če bodo razmere dopuščale, bo splošna matura stekla 30. maja, je danes objavila komisija za splošno maturo. Prav tako je objavljen koledar opravljanja posameznih izpitov, edina večja sprememba je, da bodo dijaki esej iz materinščine pisali 1. junija. Dijaki četrtih letnikov naj bi šolsko leto v vsakem primeru zaključili 22. maja.
Koledar spomladanskega izpitnega roka 2020 (8. 4 2020)
Sporočilo Državne komisije za splošno maturo o izvedbi spomladanskega izpitnega roka SM 2020 (9. 4. 2020)

Lep pozdrav

Uroš Škof,
predsednik ŠMK

Dostopnost