Skoči na glavno vsebino

Dragi dijaki in dijakinje 1. letnikov, 

počitniški dnevi se skoraj iztekajo, verjamem, da ste jih kljub vsemu preživeli lepo. poukom bomo na začeli v torek, 1. septembra. Pred šolo se zberete ob 8. uri, kjer vas bodo pričakali razredniki in razredničarke ter vas pospremili na šolski vrt.

Letošnji začetek šolskega leta bo nekoliko drugačen kot prejšnja leta zaradi situacije s koronavirusom. Žal se ne bo mogoče izogniti nekaterim ukrepom, s katerimi želimo zagotoviti največjo možno varnost za vas, skladno s priporočili NIJZ in Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport. O vseh podrobnostih vas bo seznanili razredniki prvi šolski dan.

Ob vstopu v šolo je obvezna uporaba mask, razkuževanje rok in upoštevanje vseh splošnih pravil NIJZ. S podrobnejšimi navodili in informacijami vas bodo seznanili razredniki.

Prvi šolski dan bomo zaključili ob 12.30. 

Želimo vam še nekaj mirnih dni in se iskreno veselimo srečanja z vami in novega šolskega leta, ki ga bomo oblikovali skupaj.

Ravnatelj in razredničarki ter razrednika prvih letnikov

Dostopnost