Skoči na glavno vsebino

Spoštovani dijaki, vstopamo v teden, sredi katerega bomo prvič praznovali, Dan slovenskega športa, praznik vseh državljank in državljanov Republike Slovenije. Ta dan je  23. september, ki ni zgolj nov slovenski državni praznik. Gre namreč za dan, posvečen samo slovenskemu športu ter promociji gibanja, dejavnega načina življenja v najširšem pomenu.

Ta dan bomo proslavili tudi na naši šoli in sicer tako, da bomo izvedli razredni tek. Vsak razred bo odšel na start pod gradom, po določenem urniku. Športno opremo si oblecite v razredu. Spremljali vas bodo profesorji, ki vas poučujejo tisto uro. Profesorje prosimo, da se držite urnika, da ne bi prišlo do gneče na startu (upoštevamo priporočila NIJZ).

Urnik:

Po končanem teku se vrnete v šolo in nadaljujete pouk po urniku.

Želimo vam varen in prijeten tek!  

Aktiv ŠVZ                                                                Ravnatelj: Uroš Škof, prof.                                                           

Dostopnost