V četrtek, 24. 9. 2020, je na Gimnaziji Brežice potekalo šolsko tekmovanje iz znanja logike. Tekmovanja se je udeležilo 65 dijakov, ki so tekmovali v dveh tekmovalnih skupinah.

Bronasto priznanje je osvojilo 27 dijakov, od teh se jih je 5 uvrstilo na državno tekmovanje, ki naj bi potekalo novembra 2020, a je bilo izvedeno šele 25. marca 2021.

Dobitniki bronastega priznanja:

Nastja Obradović iz 1. a, Matic Kink iz 1. b, Liana Nakani iz 1. c, Ana Sever, Samo Škrabar in Ela Petan iz 1.d, Tina Urbanč iz 2. a, Luka Čurič in Pia Brečko iz 2. b, Anika Simončič,  Hana Lazanski in Matej Mlakar iz 2. C,  Vesna Poznič, Lovro Sikošek in  Nina Bobnič iz 3. a,  Leila Mokrovič iz 3. b,  Luka Hrovatič iz 3. c,  Lucija Ogorevc, Maja Brečko, Zala Rostohar, Janez Urban Nepužlan in Luka Gorjan iz 4. a,  Veronika Kelher, Živa Žveglič in Lea Petretič iz 4. c  ter Matic Antolovič in Lana Radej iz 4. d.

Udeleženci državnega tekmovanja:

Samo Škrabar iz 1. d, Anika Simončič iz 2. c, Vesna Poznič iz 3. a ter Maja Brečko in Lucija Ogorevc iz 4. a.

Dobitnice srebrnega priznanja na državni ravni:

Anika Simončič iz 2. c, Vesna Poznič iz 3. a in Maja Brečko  iz 4. a.

Dobitnik zlatega priznanja:

Samo Škrabar iz 1. d

Vsem dobitnikom priznanj iskreno čestitamo!

Aktiv matematikov

Šolsko tekmovanje, 24. september 2020