Skoči na glavno vsebino

Smo učenci 2. b in bi radi predstavili svoje doživetje Gardalanda, ki smo ga obiskali v četrtek, 20. junija 2024. Skupaj z 2. a smo se v zgodnjih jutranjih urah odpravili na potovanje po Sloveniji in Italiji vse do zabaviščnega parka Gardaland. Med potjo smo se za kratek čas ustavili in pomalicali, okoli 11.30 pa smo že začeli uživati v aktivnostih zanimivega parka. Zabavale so nas vožnje z vlakci, vodne aktivnosti, stojnice za srečo … Bilo je zelo vroče, a nas to ni motilo. Privoščili smo si tudi dobro hrano in pijačo.

Po celem dnevu zabave smo se ob 17.30 zbrali na avtobusu in krenili na pot proti domu. Bili smo utrujeni, vendar polni doživetij, ki smo jih okusili čez dan. Na avtobusu smo se prijetno družili, nekateri pa so od utrujenosti zaspali. Okoli pol dvanajstih zvečer smo prispeli v Krško in Brežice ter odšli domov.  

Ta dan nam bo zagotovo ostal v spominu.  
 

Dijakinje in dijaki 2. b 

Dostopnost